>> Hakkımızda

AKTİF DEĞİRMEN MAKİNA

Türkiye’nin sanayileşmiş şehirlerinden Gaziantep’de kurulmuştur. Teknolojisini, ürün ve hizmet kalitesini sürekli ön planda tutan kuruluşumuz,  tecrübeli mühendislerinin ve ustalarının özverili AR-GE çalışmaları neticesinde kısa sürede iç ve dış pazarda kalitesini kanıtlamıştır.

  Türkiye'nin dışında özellikle Türkii cumhuriyetlerinde ve Arap ülkelerinde de birçok tesisin kuruluşunda ekiplerimiz aktif görev almıştır. Şirketimiz anahtar teslimi projelerin yanı sıra, mevcut tesisleri yenilemekte ve ihtiyaçlara en uygun ekonomik çözümleri müşterilerine sunmaktadır.

 Firmamız oldukça geniş makine üretim yelpazesine sahiptir. Kurulduğu günden bu güne hiç durmadan yatırımlarına ve teknolojik alt yapısını güçlendirmeye devam eden Aktif Değirmen Makine,  ilerleyen yıllarda gelişen imalat teknolojisini ( değirmen teknolojisini) yakından takip ederek, imalat çeşitlerini sürekli artırmaktadır. 

Üretimlerimiz;

Un, irmik, yem tesisi ve makinaları

Burgul işleme tesisi ve makinaları

Mercimek işleme tesisi ve  makinaları

Bakla işleme tesisi ve makinaları

Bakliyat ve hububat eleme tesisleri ve  makinları

Tüm bu üretimlerimizin yanı sıra her türlü yedek parça ihtiyacını da karşılamaktayız.

Gelişen teknolojik üretim standartlarını, fabrikamızda kullanarak güvenilir ve yüksek kaliteli ürünleri müşterilerimize sunarak, üretimimizi daha üst kalite ve kapasiteye ulaştırmayı hedefliyoruz.